Protištěkací obojek big

Kód: 195
Neohodnoceno
Značka: PetSafe
3 600 Kč –17 %
we1
3 600 Kč –17 % 2 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2021

Protištěkací obojek big je určen především pro velké a temperamentní psy s hmotností od 18 kg k odnaučení štěkat. Je k psům velmi šetrný, protože využívá dvojitou bezpečnostní detekci skutečného štěkotu na podkladě detekce vibrace hrtanu i zvuku štěkání. Díky této dvojí detekci (PerfectBark ™ technologie) je téměř nemožné, aby došlo k zbytečnému neefektivnímu spuštění obojku. K zamezení štěkotu obojek využívá desetiúrovňovou statickou korekci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protištěkací obojek big je určen především pro velké a temperamentní psy s hmotností od 18 kg k odnaučení štěkat. Je k psům velmi šetrný, protože využívá dvojitou bezpečnostní detekci skutečného štěkotu na podkladě detekce vibrace hrtanu i zvuku štěkání. Díky této dvojí detekci (PerfectBark ™ technologie) je téměř nemožné, aby došlo k zbytečnému neefektivnímu spuštění obojku. Unikátní technologie dvojí detekce tak dokáže udělit psovi signál, i když neštěká, ale pouze vyje, což všechny obojky neumějí. K zamezení štěkotu obojek využívá desetiúrovňovou statickou korekci (zvukový impulz následovaný elektrostatickým signálem).

Protištěkací obojek využívá také technologii Temperament Learning, kdy se síla korekci přizpůsobí temperamentu psa a jeho předešlým reakcím na signál. Obojek se tak sám naučí, jak velkou dávku signálu má psovi dávat, tak aby byla eliminace štěkotu nejúčinnější, ale zároveň šetrná.

Protištěkací obojek je vyroben z příjemného plastového materiálu, který pejskovi při nošení nedělá žádné potíže a dobře drží na krku. Přijímač váží 131 gramů, doporučujeme jej středním a velkým plemenům psů. Délka obojku se dá nastavit  od 20 do 80 cm. Je zcela vodotěsný, dobře snáší sníh i déšť, ale nikoliv ponořitelný.

Obojek je napájen speciální baterií RFA-188, která vydrží až 3-6 měsíců. Pokud ale obojek nepoužíváte, doporučuje otočit baterii do pozice OFF, aby se zbytečně nevybíjela.

Technické parametry:

  • rozpoznání štěkotu: dvojí detekce (vibrace hlasivek a zvuk)
  • druh korekce: zvuk následovaný elektrostatickým impulzem (10 úrovní)
  • vodotěsný
  • baterie: RFA-188, výdrž 3-6 měsíců
  • délka obojku: 20-80 cm
  • hmotnost obojku: 131 g

Doplňkové parametry

Kategorie: OBOJKY PROTI ŠTĚKÁNÍ
Záruka: 2 roky