Protištěkací obojek little

Kód: 192
Značka: PetSafe
3 600 Kč –17 %
we2
3 600 Kč –17 % 2 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.1.2022

Protištekací obojek little je určen hlavně malým psům s hmotností již od 3, 6 kg k odnaučení štěkat. Je k psům velmi šetrný, protože využívá dvojitou bezpečnostní detekci skutečného štěkotu na podkladě detekce vibrace hrtanu i zvuku štěkání. Díky této dvojí detekci (PerfectBark ™ technologie) je téměř nemožné, aby došlo k zbytečnému neefektivnímu spuštění obojku. K zamezení štěkotu obojek využívá desetiúrovňovou statickou korekci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protištekací obojek little je určen hlavně malým psům s hmotností již od 3, 6 kg k odnaučení štěkat. Je k psům velmi šetrný, protože využívá dvojitou bezpečnostní detekci skutečného štěkotu na podkladě detekce vibrace hrtanu i zvuku štěkání. Díky této dvojí detekci (PerfectBark ™ technologie) je téměř nemožné, aby došlo k zbytečnému neefektivnímu spuštění obojku. Unikátní technologie dvojí detekce tak dokáže udělit psovi signál, i když neštěká, ale pouze vyje, což všechny obojky neumějí. K zamezení štěkotu obojek využívá desetiúrovňovou statickou korekci signálu (zvukový impulz následovaný elektrostatickým signálem).

Protištěkací obojek využívá také technologii Temperament Learning, kdy se síla korekci přizpůsobí temperamentu psa a jeho předešlým reakcím na signál. Obojek se tak sám naučí, jak velkou dávku signálu má psovi dávat, tak aby byla eliminace štěkotu nejúčinnější, ale zároveň šetrná.

Protištěkací obojek je vyroben z příjemného plastového materiálu, který pejskovi při nošení nedělá žádné potíže, je velmi lehký, váží pouze 23 g, proto je velmi vhodný i pro nejmenší psy a jeho délka se dá nastavit od 20 do 40 cm. Je zcela vodotěsný, ale nikoliv ponořitelný.

Obojek je napájen speciální baterií RFA-188, která vydrží až 3-6 měsíců. Pokud ale obojek nepoužíváte, doporučuje otočit baterii do pozice OFF, aby se zbytečně nevybíjela.

Technické parametry:

  • rozpoznání štěkotu: dvojí detekce (vibrace hlasivek a zvuk)
  • druh korekce: zvuk následovaný elektrostatickým impulzem (10 úrovní)
  • vodotěsný
  • baterie: RFA-188, výdrž 3-6 měsíců
  • délka obojku: 20-40 cm
  • hmotnost obojku: 23 g

Doplňkové parametry

Kategorie: OBOJKY PROTI ŠTĚKÁNÍ
Záruka: 2 roky